23-річний дільничний інспектор Слобідського відділу поліції побив пенсіонера після того, як той заступився за жінку, котрій цей тип нахамив у громадському транспорті

Про інцидент повідомили «Коментарі. Харків».

За словами потерпілого, 68-річного пенсіонера Сергія Слинька, в той нещасливий день він разом із дружиною повертався з онкодиспансеру на трамваї. На місці для інвалідів сидів молодий чоловік. Коли жінка нахилилася до нього і сказала, що він займає пільгове місце, і навіть готова була показати своє посвідчення, той у відповідь розійшовся матом.

Жінка спробувала пожурити його, але у відповідь прозвучало: «Та ти, с*ка стара, вчити мене будеш?».

Почувши образи на адресу жінки, за неї заступився Слинько.

«Коли я це почув, я смикнув хлопця за плече, кажу: «Ти що, зовсім з глузду з’їхав, вона тобі в бабусі годиться», – згадує пенсіонер.

Нахаба, не довго думаючи, мовчки вдарив літнього чоловіка кулаком в обличчя. Той вирішив дати здачі, зав’язалася бійка.

Водій трамвая, побачивши конфлікт, пригрозила викликати поліцію. Коли пенсіонер спробував скрутити молодика, щоб передати його копам, той ударив його головою в лоб і вискочив з трамвая. Слинько кинувся навздогін.

«У цей момент хтось крикнув: «Так це ж наш дільничний». Тоді з трамвая вискочили ще кілька чоловіків. Бачачи, що я його наздоганяю, він розвернувся і знову кинувся на мене», – згадує потерпілий.

Очевидці затримали бешкетника і передали його патрульним, котрі саме проїжджали повз.

Незабаром з’ясувалося, що хам і забіяка – 23-річний дільничний інспектор Слобідського відділу поліції Харкова Вадим Порфир’єв.