чернівчанка

У центрі Чернівців відбувся форс-мажорний інцидент: дівчина в купальнику в не зовсім адекватному стані атакувала будівлю міської ради. Гнівно вигукуючи нецензурні слова, вона почала кидати вазони у вікна приміщень на першому поверсі.

Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо

ДО будівлі міської ради підійшла дівчина, стан якої очевидці охарактеризували як неадекватний. Вона була зодягнута в купальник і шорти. Чимось розгнівана, очевидно, на чернівець

ких депутатів, вона почала голосно вигукувати образи і нецензурні слова, хоча її мову важко було розібрати.

Побачивши, що її вигуки залишаються без уваги посадовців, дівчина кинулася до кулеру з водою, який міська рада щодня виставляє поблизу своєї будівлі для зморених спекою перехожих. Вона почала обливатися водою з кулеру.

Проте цього дівчині виявилося замало – вона почала кидати вазони із квіткової композиції поблизу будівлі у вікна. Скло розбилося.

Врешті до дівчини вийшов охоронець з міської ради й заломив їй руки. Йому допоміг якийсь чоловік у футболці. Силоміць всадивши дівчину на лавку, вони дочекалися приїзду правоохоронців, які забрали її до відділку. Місцевим журналістам в ГУ МВС в Чернівецькій області повідомили, що правопорушницю перевірятимуть на вміст алкоголю в крові.