Речниця президента Юлія Мендель розповіла, що стан Володимира Зеленського покращується. Український лідер не припиняє дистанційно працювати.

Зеленський проводить селекторні наради та спілкується із закордонними партнерами.

Здоров’я президента Володимира Зеленського покращується щодня. Вже немає кашлю, він тримається бадьоро і продовжує працювати. Зокрема, проводить наради по селектору та міжнародні телефонні дзвінки. Цього тижня заплановані події за участі Президента в онлайн-режимі, – наголосила Мендель.

Окрім того, покращується самопочуття і в глави Офісу Президента Андрія Єрмака. Мендель сподівається, що невдовзі і Зеленський і Єрмак повернуться до роботи у звичному режимі.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на коронавірус 9 листопада. Очільник Офіса президента Андрій Єрмак слідом за Зеленським повідомив про позитивний результат тесту на коронавірус.

Зараз Зеленський знаходиться на самоізоляції в Феофанії. Як пояснили в ОП, цю медустанову вибрали через те, що там обладнана спеціальна ситуаційна кімната.

У той же час, прес-секретар президента заявляла, що Зеленський перебрався в Феофанію, так як «там кращі умови для самоізоляції і догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією».

Також, президент України Володимир Зеленський перебуває в лікарні “Феофанія” на тих самих умовах, що й інші пацієнти.

Як заявив головний лікар “Феофанії” Ігор Семенів, сума утримання президента така сама, як і кожного пацієнта, який потрапляє до лікарні з коронавірусом – у середньому 7,8 тис. грн на день.

“Сума може змінюватися, адже залежить від препаратів і процедур, які роблять пацієнтові. Так, не щодня роблять КТ і тест, препарати можуть змінювати залежно від симптоматики. Для президента немає окремого бюджету. Він перебуває в лікарні на тих самих умовах, що й інші”, – запевнив він.

Семенів нагадав, що “Феофанія” з початку вересня почала приймати хворих на COVID-19 і прийняла вже 120 осіб.

“І бюджет для кожного – однаковий. І це зовсім не 2,7 млн грн, узятих нізвідки. Такі витрати на пацієнта взагалі важко уявити”, – зазначив головлікар.

За його словами, Зеленський почувається добре, поки що немає жодних ознак, що перебіг хвороби може ускладнитися.

“Навпаки, є симптоми, які дають змогу сподіватися на швидке одужання”, – додав Семенів.