Прессекретарка президента Юлія Мендель вважає Олену Зеленську однією з найвпливовіших та найяскравіших жінок в українській політиці. Адже перша леді робить багато речей для визнання України у світі.

Про це речниця Зеленського розповіла в інтерв’ю Олесі Бацман. І додала, що для неї Олена Зеленська є справжнім показником.

“Вона – величезний молодець, дуже патріотична. Це чудове поєднання діяльності, емоцій, жіночності і вміння справді красиво впливати на важливі речі”, – підкреслила Юлія Мендель.

Вона також зауважила, що дружина президента України не є справжнім політиком у звичному для всіх розумінні цього слова.

“Це не та людина, яка щодня приходить у Верховну Раду, чи з’являється на екранах. Але вона справді сильна, впливова, жіночна, дуже показова”, – відзначила прессекретарка Володимира Зеленського.

За її словами, Олена Зеленська робить речі які важливі для побудови самоідентичності України як держави, і для просування нашої країни у світі.

Юлія Мендель пригадала, завдяки першій леді у найбільших музеях світу можна почути аудіогіди українською мовою.

“Зараз, коли ти заходиш в найвідоміші світові музеї, і чуєш українську мову – це круто. Одразу йде фішка – Ukrainian, отже є Ukraine. І це стабілізація нас у світі як окремої держави, що потрібно було зробити ще давно”, – наголосила речниця президента.

Також в інтерв’ю речниця президента України Юлія Мендель розповіла про перше знайомство з Володимиром Зеленським.

“По-перше, на екрані. Я дивилася його з дитинства. Пам’ятаю, він мені дуже подобався, тому що був яскравим, весело жартував…” – розповіла вона.

За словами Мендель, перша зустріч з главою держави відбулася в період президентських перегонів – між першим і другим туром.

“Ми подалися на інтерв’ю від New York Times десь в січні, але багато було запитів – вони всім відмовляли, було тільки BBC якесь інтерв’ю – і все. Це вони так тримали загадку, а потім ми в квітні прийшли, нас було близько десяти: був Bloomberg, New York Times, був Atlantic Council, були німецькі видання, Spiegel, по-моєму” , – зазначила вона.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.