Сенатору від Республіканської партії США Джону Маккейну, у якого діагностували агресивну форму пухлини мозку – гліобластому, залишилося жити близько 14 місяців, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Потрібно підривати”: Надія Савченко зробила шокуючу заяву під час інтерв’ю на російському пропагандистському каналі

Згідно зі статистикою, пацієнти, які перенесли подібну операцію, в середньому живуть близько 14 місяців. "Джон Маккейн, в минулому переніс три операції з видалення меланоми. Останній раз рак шкіри був діагностований у 2002 році. З тих пір сенатор проходив регулярні обстеження", – зазначили у виданні.

У той же час російський пропагандистський ресурс РИА Новости не виключає, що Маккейн проживе ще два роки.

Так, там нагадали, що за відсутності лікування середній термін життя з гліобластомою становить кілька місяців, при проведенні хіміотерапії та опромінення – 15 місяців.

"Однак у ряду пацієнтів цей термін може досягати двох років", – підкреслили пропагандисти.

У той же час сам Маккейн впевнений в тому, що зможе повернутися на роботу після одужання.

"Так, мені доведеться побути тут (будинку в Арізоні, – ред.) Трохи довше, щоб пройти лікування. Я повернуся", – цитується заяву Маккейна, зроблене по телефону своєму колезі Ліндсі Грема, з яким перебуває в дружніх відносинах.

"Будемо молитися. Бог, а не я, знає, чим все закінчиться. Але це захворювання ще не стикалося з таким серйозним опонентом", – прокоментував свою хворобу сенатор.