24139562

Увечері в неділю, 31 січня, в номері одного з готелів Івано-Франківська знайшли тіло 29-річної жінки. Убита виявилася мешканкою Московської області Російської Федерації. За словами правоохоронців, дівчину виявили співробітники готелю – вони ж повідомили в поліцію. Незабаром поліція затримала ймовірного вбивцю – 28-річного жителя Тисменицького району Івано-Франківської області.

-Чоловік двічі вистрілив з травматичної зброї, потрапивши в голову та грудну клітку жінки з лівого боку, – зазначили "КП" в Україні "в секторі комунікації Національної поліції в Івано-Франківській області. – Його вже затримали – підозрюваний під вартою. Звідки у нього зброю і причини вбивства встановлює слідство. Відомо, що між чоловіком і жінкою в готелі раптово виникла сварка чи суперечка, що закінчилися вбивством.

У якому саме готелі сталася трагедія, стороннім поки не повідомляють. Серед співробітників готелів Івано-Франківська ця новина поки не розійшлася – службовці не вірять у те, що сталося.

– Ви впевнені, що це сталося в готелі Івано-Франківська? Ми нічого не чули, хоча містечко маленьке і такі вести ранок після вбивства вже б розійшлися серед людей, – зазначили співробітники одного з готелів в центрі столиці Прикарпаття.

У найбільшому готелі міста (приблизно на дві сотні номерів) співробітники також мовчать – "нічого не чули".

Хто знімав номер, жертва або підозрюваний у вбивстві, в поліції не розголошують – все встановлює слідство.

Відкрито кримінальну виробництво за статтею "умисне вбивство". Підозрюваному загрожує від 7 до 15 років за ґратами.