Слідчі ГПУ отримали свідчення президента Петра Порошенка у "справі Майдану" 18 листопада, а не 29, як планувалося, через графік глави держави, його відповіді будуть враховуватися у ході слідства. 

Про це 19 листопада в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив начальник департамента спецрозслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк, передає Корупція.Інфо

"Принципова згода (Порошенка на допит) була отримана раніше, уся проблема була у "вікні" – часі, який президент може виділити для допиту. Вчора така можливість з'явилася, ми нею скористалися, не очікуючи 29 листопада", – зазначив Горбатюк.  Він додав, що важливий "сам факт допиту, а не дата, коли його було здійснено".  

Також Горбатюк зазначив, що під час надання свідчень президенту було "поставлено запитання, які стосуються подій на Майдані і свідком яких він був, та отримано відповіді на них". 

"Ці відповіді будуть враховуватися у ході слідства", – додав він.

"Під час розслідування з'являються нові імена, нові підозрювані, але говорити про якісь плановані затримання наразі не можна – все залежить від зібраних доказів для затримання чи повідомлення про підозру", – зауважив Горбатюк. 

Говорячи про низку високопосадовців, яких найближчим часом можуть допитати, Горбатюк повідомив: "Є ряд осіб, які викликані на допит". 

"Їх прізвища – у списку слідчого ГПУ…. Єдине що можу сказати – що тривалий час на допит не з'являється за викликами Геннадій Москаль, якого  ми неодноразово запрошували", – повідомив він і додав, що офіційних пояснень від нього про причини неявки не надходило.