У Міністерстві внутрішніх справ та Мінекології повідомили, на які потреби будуть витрачені кошти, які Україна отримає за Кіотським протоколом.

"Мінприроди на доручення Кабміну успішно провело переговори з японськими компаніями щодо можливості спрямувати 956 мільйонів гривень на придбання автомобілів з гібридною силовою установкою у розмірі 100% від всього залишку коштів", – пояснив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Зазначається, що автомобілі матимуть бензиновий та два електродвигуни, як це передбачено технологією в електрокарах i-MiEV. Така технологія дозволяє скороти викиди парникових газів, інформує ВВС, передає Корупція.Інфо.

В свою чергу, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що за угодою планується придбати 651 автомобіль Mitsubishi Оutlander PHEV, які надійдуть до патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних і територіальних відділень поліції.

Аваков також озвучив, скільки завдяки цьому вдасться зекономити.

За рахунок низької витрати пального за рік можна зекономити близько 330 мільйонів гривень. За ці кошти можна придбати ще близько 250 таких авто,
– зазначив міністр.