Підрядники Київавтодору безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт і витрачених матеріалів.
Про це повідомляє Госаудитслужба


"Під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної корпорації "Київавтодор" фахівцями Госаудитслужбы виявлено завищення підрядниками вартості ремонтів доріг м. Києва загалом на суму майже 11 млн грн", – йдеться в повідомленні.


Зокрема, виявилося, що підрядники безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт, внесли в акти виконаних робіт неправдиві відомості про використані матеріали та будівельних машинахы, а також неправильно застосували норми і розцінки.


Слід зауважити, що один із виконавців ремонтних робіт, а саме ТОВ "Тілльман Інжиніринг" перешкоджав фахівцям служби, із-за чого неможливо було провести зустрічну звірку, щоб документально підтвердити вартість виконаних на замовлення КК "Київавтодор" робіт з капітального ремонту Південного мосту через р. Дніпро (Дарницький район р. Києва) на суму понад 46 млн грн.


Також під час ревізії виявлено порушення законодавства у сфері закупівель за державні кошти. Приміром, корпорація не скасувала торгів та уклала договори з підрядниками на загальну суму майже 418 млн грн, незважаючи на невідповідність пропозицій учасників торгів вимогам документації конкурсних торгів.
Про результати ревізії повідомлено Київської міської державної адміністрації, а матеріали контрольного заходу направлені в Головне слідче управління Національної поліції України.


Як повідомлялося, в лютому поточного року стосовно посадових осіб КК "Київавтодор", ТОВ "Костанзо" і ТОВ "Укрсильинвест" було відкрито провадження за підозрою в завищенні цін та заволодінні державними коштами при закупівлі солі.
В "Київавтодорі" заявили, що інформація про закупівлю солі за завищеними цінами не відповідає дійсності.