194261

У Кременчуці обливали зеленкою представників екзит-полів, повідомляє прес-служба управління Національної поліції у Полтавській області, передає Корупція.Інфо.

Встановлено, що чоловіки пересувалися по місту на двох автомобілях і за межами виборчих дільниць обливали людей зеленкою.

У поліції повідомили, що протягом години оперативного відпрацювання міста Кременчука вдалося встановити автомобілі, на яких пересувалися ймовірні правопорушники, а також вжили заходів з блокування їх подальшого руху і затримання.

"Зараз затримано 4 людини, це молоді люди, місцеві хлопці віком від 20 до 26 років. Один з хлопців взяв транспортний засіб свого батька, встановлюється з відома або без відома. Також при огляді транспортних засобів вилучена зелена рідина, якою обливали представників екзит-полу. Група могла діяти не одна, а ще могла бути одна група спільників. Цю інформацію поліція активно перевіряє", – повідомив в ефірі "112 Україна" голова управління Національної поліції Полтавській області Юрій Сулаєв.