На окупованій території Луганської області вбили начальника міської ДАІ ЛНР Сергія Коваленка і його дружину.

Це сталося у їхньому будинку в Ровеньках. Господаря застрелили, а його дружину – втопили у ванній. Перед смертю жінку катували, пише Четверта влада.

Тіла батьків знайшла дочка. За словами джерела у так званій поліції ЛНР, було встановлено, що труп Коваленко з 6 вогнепальними пораненнями був у гаражі. Тіло дружини зі зв'язаними ременем руками і ременем на шиї лежало у ванні з водою. У жінки виявили перелом щитовидного хряща, обширний крововилив м'яких тканин шиї, синці тім'яної і скроневої області праворуч, верхніх повік і губ, множинні садна й гематоми верхніх і нижніх кінцівок.

Вбивство скоєно з метою пограбування. Зловмисники забрали ювелірні вироби із золота та срібла, 2 шуби, $10 тис., 60 тис. рублів. А також Volkswagen Tiguan, пістолет "Форт-12 Р" і гладкоствольну мисливську рушницю "ІЖ-27 М" 12-го калібру.

719867_1_w_590

Сергій Коваленко очолював ДАІ Ровеньків до війни, і після захоплення Луганській області бойовиками ЛНР перейшов на бік незаконних збройних формувань.

За попередніми даними, вбивство вчинили колишні члени одного з місцевих козацьких угруповань, що підкорялася отаману Козіцину. Банда була розгромлена в конфлікті з бойовиками Плотницького.