п

Луцькі поліцейські зупинили водія на пішохідній вулиці Лесі Українки. Він припаркув своє авто Toyota Land Cruiser в забороненому місці, пише Корупція Інфо з посиланням на Depo.Львів.

Під час розмови чоловік викликав у патрульних підозру на алкогольне сп’яніння, однак від перевірки на пристрої драгер відмовився. Разом з тим, пізніше у результаті бесіди визнав, що випив, мотивуючи це словами: “Ну і що, що трохи вживав”.

п3

 

У розмові з патрульними намагався на них тиснути, говорив двозначними фразами, натякав на свої зв’язки, казав, що ця вся ситуація соромить і його, і поліцейських.
Також повідомив, що є підполковником.

За інформацією патрульних, правопорушник працював на високій посаді в податковій інспекції та на Ягодинській митниці, а нещодавно потрапив під дію закону “Про очищення влади”.

На нього склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) та постанову за ч.1 ст. 122 КУпАП (проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).