На Львівщині працівники Сокальського відділення поліції затримали громадянку Росії, яка розшукувалася компетентними органами РФ для притягнення до кримінальної відповідальності за шахрайство.

"За клопотанням місцевої прокуратури (відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства України), на днях до затриманої застосували тимчасовий арешт", – повідомляють в прокуратурі.

Відзначимо, що рішення приймав Сокальський районний суд. Після надходження запиту від іноземних правоохоронних органів про видачу зазначеної особи, прокуратура Львівської області почне процедуру екстрадиції.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що в Харкові затримали іноземця, якого Інтерпол шукав за вбивство.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

А не так давно в аеропорту Бориспіль була затримана громадянка Росії, яка знаходилась у міжнародному розшуку. Жінку розшукували правоохоронці за проституцію і сексуальну експлуатацію.

Також ми писали про те, як прикордонники затримали уродженця Лівану, що прибув до Києва на фінал Ліги чемпіонів УЄФА, який внесений в базу даних Інтерполу. Згідно з повідомленням, чоловіка затримали під час оформлення пасажирів рейсу, який прибув з Каїра.