25 вересня 2015 року розпочався новий період у житті львівського «ОХМАТДИТу». Колектив лікарні шляхом рейтингового таємного голосування визначив кандидата на посаду нового головного лікаря закладу. Ним став фахівець, що донедавна працював головним спеціалістом відділу материнства і дитинства ГУОЗ ЛОДА Вальдемар Надіжко.

Про це на сторінці у Фейсбуці написала заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, передає Корупція.Інфо.

«Демократія – це не анархія і вседозволеність. І медицина, тобто медичні заклади, не виняток.

Мені та багатьом колегам не байдужі проблеми нашого львівського «ОХМАТДИТу». Дуже боляче було спостерігати як в останні роки поволі лікарня і її колектив руйнувалися зсередини. Особливо прикро було те, що одні користали з вседозволеності, інші зневірювались. Були вищі керівники, які осторонь спостерігали і не давали втрутитися, допомогти», – йдеться у дописі.

За словами Ірини Микичак, 25 вересня 2015 року розпочався новий період у житті головної дитячої клініки області. Вважаю великим успіхом колективу «ОХМАТДИТу», його здорової і міцної більшості, що вирішили визначити кандидата на посаду нового головного лікаря шляхом рейтингового таємного голосування.

«Переважну більшість голосів (майже 85%) працівники лікарні віддали Вальдемару Надіжку, який донедавна працював головним спеціалістом відділу материнства і дитинства нашого департаменту, має медичну і юридичну освіту. Молодий, амбітний, виважений, добрий фахівець.

Вальдемар Надіжко – це дуже велика надія і довіра колективу і ще більша величезна відповідальність перед цим колективом. Тепер слово за Львівська обласна рада».