1372839

У Львові шукають чоловіків, які вночі з 7 на 8 листопада зламали шлагбаум при в’їзді на парковку на вул. Валовій. Про саму подію повідомили у ЛКП «Львівавтодор», опублікувавши й відео інциденту.

Камери спостереження зафіксували чоловіка, який, вийшовши з авто, почав ламати шлагбаум. Після зауважень перехожих зчинилася бійка, яку розбороняли працівники патрульної поліції. Водій авто втік з місця подій.

За словами речника патрульної поліції Львова, самі поліцейські не бачили, як ламали шлагбаум, оскільки прийшли вже до кінця бійки. «Піший екіпаж помітив шарпанину і гучну сварку. Відреагував та розборонив учасників конфлікту. Один з чоловіків заявив, що його побили. А на питання патрульних про те, чому зчинився конфлікт, він відповів, що його обзивали нецензурними словами», – розповіла  Катерина Рибій, передає Корупція.Інфо.

Вона уточнила, що ніхто з учасників конфлікту не захотів писати заяву. «Учасники конфлікту не мали зауважень одне до одного. Коли на підмогу під‘їхав автопатруль, переконати так званого потерпілого про написання заяви теж не вдалося. Про пошкодження шлагбауму викликів не надходило і заяв теж», – додала речник поліції Львова.Повідомлення про бійку на Валовій надійшло і до Національної поліції. Керівник прес-служби управління Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська розповіла , що зараз вирішується питання про відкриття кримінальної справи.

«До нас надходило звернення, але не про те, що зламали шлагбаум, а про те, що відбувається бійка. Втім, коли на місце події приїхала слідчо-оперативна група, то хуліганів вже не було. Працівники виявили там поламаний шлагбаум. Зараз за цим фактом проводиться перевірка, встановлюються особи чоловіків, які були там, з’ясовується, чи саме під час цієї бійки зламали шлагбаум, і також вирішується питання про відкритя кримінального провадження. Наразі ми надіслали запит до «Львівавтодору» на доступ до відео з камери спостереження», – пояснила Світлана Добровольска.

У «Львівавтодорі» заявили, що написали заяву до поліції ще тієї ж ночі. «Наразі ми поставили там той самий шлагбаум, просто трішки його вкоротили. Чекаємо офіційної відповіді від поліції. Сподіваємося, що винуватці відшкодують нам вартість нової стріли, а це близько 2 тисяч грн. Втім, поки очевидці тих подій до нас не зверталися», – розповів керівник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк.