984008

8 серпня у Залізничному районі Львова правоохоронці затримали чотирьох зловмисників.

Найстарший з затриманих, організатор групи – 28-річний львів’янин, ще троє учасників – 20-річний та двоє 17-річних – мешканці Жидачівського району. У той день затримані скоїли чотири пограбування у Залізничному районі Львова.

«У різний період до складу групи входило до восьми осіб. Обов’язки всіх учасників були чітко розподілені. Організатор виїжджав на злочини власним автомобілем «Рено», залучав до складу групи потрібних людей та розподіляв долі у «прибутках», ще двоє – здійснювали контроль та прикриття, інші – грабували. До обов’язків ще одного з затриманих входило збувати награбоване», – розповів заступник начальника Львівського міського управління міліції майор міліції Олександр Костенюк.Станом на сьогодні, учасників групи обґрунтовано підозрюють у скоєнні двох розбійних нападів у Залізничному районі Львова. Зокрема нападу на перукарню, що стався 30 червня та нападу на приватний будинок, що стався 14 липня, а також п’яти пограбувань.

Під час своїх нападів злочинці використовували пістолет. «У своїх жертв забирали в першу чергу золоті вироби, гроші та мобільні телефони. Не виключено, що кількість злочинів, до яких причетні затримані, збільшиться», – повідомив Олександр Костенюк.

За цими фактами відкрито кримінальні провадження за ст.186 (грабіж) та с.187 (розбій) КК України Спільникам загрожує позбавлення волі від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Рішенням суду для затриманих обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Правоохоронці встановлюють причетність затриманих до скоєння інших злочинів.