vbivtsya

У Львові втановили особу, яка підозрюється в скоєнні вбивства чоловіка, тіло якого знайшли на вулиці Коломийській 3 листопада. Ппро це пишуть активісти «Варти-1» на сторінці спільноти у Facebook., передає Корупція.Інфо.

Ним виявився раніше судимий 32-річний житель Івано-Франківська, який зізнався в скоєному злочині.

«Зі слів самого підозрюваного стало відомо, що під час розпивання спиртних напоїв в притоні по вулиці Кавалерідзе, 16 між покійним та підозрюваним виник побутовий конфлікт, в ході якого другий наніс декілька ударів сковорідкою по голові жертві. Від чого перший втратив свідомість і до настання смерті пролежав добу. Далі підозрюваний замотав тіло померлого в лахміття та виніс з приміщення.

По самому притону: в квартирі проживає дві жінки та четверо чоловіків. Всі мешканці квартири ведуть антигромадський спосіб життя, та перебувають на обліку в вендиспансері», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що чоловік, якого вбили, був 41-річний уродженець села Орелька, Лозівського району, Харківської області, громадянин України, зареєстрований та проживаючий за адресою: місто Львів, вулиця Г.Хоткевича, 18/108, раніше неодноразово судимий.

Нагадаємо, 3 листопада на вулиці Коломийській, 13а, що на Сихові, прибиральниця знайшла тіло чоловіка, яке було замотане у лахміття.