Більше 20 тисяч гривень потрібні на чергову реабілітацію. Родина Пархомчуків чекала на первістка з великою радістю, та під час пологів ситуація змусила похвилюватись за життя дитини – у малюка була зупинка дихання і серця.

За 10 днів у реанімації Ігорка виходили і згодом виписали додому. До півроку ніяких відхилень у стані крихітки не було зафіксовано. Але потім негативні наслідки під час народження почали даватись в знаки – ДЦП, спастичний тетрапарез, параплегія, переважно в руках – тож батьки почали інтенсивно займатись із дитиною.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«З півроку ведуться активні заняття і курси реабілітації, до 4 років майже не було результатів, а потім у малюка тільки пішли зрушення. Ігорьок не може самостійно їсти, гратися, бо ручки не робочі, але дуже хоче і намагається, тому що інтелект збережений і хлопчик дуже розумний. Він дуже старається на заняттях, вже чудово розуміє, що від нього хочуть і навіщо. У хлопчика травма шийного відділу і мозочка, тому порушена координація», – розповідає мама хлопчика.

Родині радять заняття, які стимулюють роботу кори головного мозку і мозочку, але така реабілітація коштує десятки тисяч гривень.

«Ми просимо допомоги на збираання коштів. Ігор дуже хоче бігати і грати з молодшим братиком, без допомоги мами поки це не можливо. Будь ласка, допоможіть врятувати сина, допоможіть навчиться йому жити самостійно», – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 6200 4899
БЛАГІЙ ІННА МИКОЛАЇВНА