Дитині потрібно родити операцію за кордоном.

Першого вересня 2017 року на світ в родині Мотиревих з’явився Владик і, на жаль, попередження лікарів про ваду у малюка підтвердились – хлопчик народився з екстрофією сечового міхура (при цьому сечовий міхур у дитини не захищений передньою стінкою черева і є роздвоєння статевого органа).

«Зараз нашому маляті 2 роки, він вже переніс 3 операції (одна з яких тривала майже 10 годин), і мінімум 2 ще належить. На жаль, хірург, який проводив лікування нашого малюка, пішов з життя», – розповідає мама хлопчика.

Родина вирішила звернутись до визнаного в світі фахівця, який проводить рятівні операції діткам з такими вадами, як у Вадика.

«Він спеціалізується саме на цій патології. Ми бачили результати його операцій. Він творить диво. І він готовий взятися за лікування нашого малюка. Але, на жаль, операція в Сербії нам не по кишені. Вартість тільки самої операції – 14 500 євро, не кажучи вже про додаткові витрати», – каже мама хлопчика.

Частину коштів родина вже зібрала, але її недостатньо, а операцію вже мають проводити навесні цього року, тому вони вимушені звертатись до незнайомих людей.

Реквізити для допомоги:

4149 6293 8725 0855

Мотирева Ксенію

https://www.facebook.com/groups/sos.surgery/