Допоможіть хлопчику пройти потрібне лікування.

Через діагноз наслідки перинатального гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС, синдрому спастичного тетрапатезу, а також судомного синдрому, маленький Караянц Нікіта потребує постійної реабілітації.

«Єдиним шансом на здоровий повноцінний розвиток і життя, за рекомендацією лікарів, стало проходження реабілітації в клініці відновного лікування. Уже після проходження першого курсу у Нікіти почала простежуватися позитивна динаміка. Зважаючи на це, ми через місяць повторно вирушила до клініки. Проте лікування виявилося не тільки ефективним, але і досить дорогим, що стало не під силу нашій родині», – розповідає мама хлопчика.

Нікіта ще маленький і його організм зараз гарно піддається коригуванню, лікарі констатують, що якщо вчасно і регулярно проводити реабілітацію, малюк матиме цілком повноцінне життя.

«У Нікіти дуже погана координація, за рахунок спастики він не може утримати рівновагу і почати сидіти і ходити. Він дуже старанний хлопчик, і намагається з усієї сили. Він уже не хоче лежати, тільки сидіти і ходити, але, на жаль, поки тільки з підтримкою. За всі курси він став більш витривалим, сильним, і постійно намагається сісти сам, грає іграшками і розвивається, як може. Але без вашої допомоги йому не впоратися. Допоможіть, будь ласка, поставити нашого синочка на ноги», – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4391 0693 5160 Караянц Наталія Сергіївна.