Дениско з’явився на світ у родині, яка чекала на його появу довгих 15 років, але малюк народився із досить рідкісним діагнозом – артрогрипоз верхніх і нижніх кінцівок, тобто у малюка недорозвиненні суглоби і м’язи.

«Уже під час народження Дениско отримав перелом правого стегна, на 14 день була накладено гіпсова пов’язка і почалися численні консультації в Києві, Харкові, Одесі, Львові Житомирі, але всі казала: «На жаль, це така хвороба…», – розповідає мама хлопчика.

За свої 5 років малюку зробили чимало гіпсувань, операцій, але він досі не ходить сам і не може нічого взяти в руки.У відчаї батьки звернулись до клініки в Польщі, але там теж не допомогли, проте порадили подати документи у клініку в Канаді, яка спеціалізується саме на захворюванні хлопчика. Після піврічного очікування, клініка відповіла, що готова взятися за лікування дитини і  до того ж прийняти на безкоштовне лікування, але родина має бути готова впродовж року перебувати у Канаді.

«Візит призначено вже на 6 липня, а надалі буде описане лікування, припускається що знадобиться 12 місяців для проведення всіх необхідних досліджень. Нам знадобиться на цей час десь 20-25 тис доларів. За 5 років лікування і постійної реабілітації ми фінансово виснажилися і нам така сума не під силу», – каже мама Дениса.

Реквізити для допомоги:

Номер картки:4149 4993 4708 0242 Степанюк Ліля