Шанс на одужання Анічки у Ваших руках

ПРОСИМО ПРО МАКСИМАЛЬНЕ ПОШИРЕННЯ ТА ДОПОМОГУ

(Інформація перевірена адміністрацією Варта-1 та відповідає дійсності)

Жахливий діагноз: гостра лімфобластна лейкемія (велика кількість баластів в кістковому мозку), перевернув з ніг на голову усе життя батьків дівчинки і самої Анічки. 

Ще нещодавно малеча, як і усі її ровесники, бавилася, раділа життю, відвідувала садочок і здавалося, що нічого не може позбавити її дитинства, проте у хвороби були інші плани…
Креховець Анна, 09.10.11р.н; проживає разом із батьками та братиком у місті Львові. 

В дівчинки впродовж двох тижнів піднімалася температура до 39,2, сильно крутило ноги. 

Лікування призначено було, як при звичному ГРВ проте таке лікування не давало бажаного результату, дівчинці ставало ще гірше. Батьки вирішили звернутися у Чорнобильську лікарню, де і було встановлено цей жахливий діагноз…

Зараз Анічка проходить перший блок хіміотерапії у Чорнобильській лікарні у відділені гематологіі та інтенсивноі хіміотерапіі, що у місті Львові. Лікарі радять не зволікати часу і після стабілізації стану дитини відправити її на лікування за межі України. 

Чи потрібна саме трансплантація кістково мозку (ТКМ) буде встановлено згодом. Для сім'ї Анічки, як і для більшості середньостатистичних сімей, сума на лікування просто непідйомна та захмарна.

Зараз батьки в пошуках лікарні, яка готова була б прийняти дівчинку. За попередніми даними вартість лікування може сягати від 50.000 до 180.000 тисяч Євро (у випадку якщо буде необхідно ТКМ)

Батьки вирішили не зволікати і звертаються до усіх небайдужих допомогти їм у такій страшній біді. 

Звертаємося з проханням до Вас і ми, адміністрація Варта-1. Знаємо особисто цю сім'ю і не можемо залишитись осторонь до їх біди.

Пожертвуйте хто скільки може. Повірте, навіть 10,20,30…50…грн це суттєвий вклад у життя цієї дитинки!

І завжди пам'ятайте одне: СЬОГОДНІ ДОПОМОЖЕТЕ ВИ, А ЗАВТРА ХТОСЬ НЕОДМІННО ДОПОМОЖЕ ВАМ.

РЕКВІЗИТИ для перерахунку коштів

Картка ПриватБанк:

4149 6258 0938 1237 

Отримувач: 
Креховець Василь Васильович (батько дівчинки) 
Контактний телефон батька: +380 (67) 670 81 62 – Василь