Мама семирічного Артема Могили звертається до всіх небайдужих по допомогу, бо вже четвертий рік веде боротьбу з лейкозом за життя сина.

«Цей страшний діагноз ми почули другого червня 2015 року – гострий лімфобласний лейкоз. Пройшли лікування в Полтаві – 1 протокол, 3 високодозованих блоків в Києві, потім ще два в Полтаві. Десять місяців сухої хімії, і здавалось – ми перемогли», – розповідає мама хлопчика.

У вересні минулого року Артем пішов до першого класу, а четвертого вересня на контрольній пункції у нього діагностували рецидив, пише ТСН.

«Не можна описати словами біль і розпач, але ми не здаємося. Далі нас чекає трансплантація кісткового мозку від неродинного донора(в сім'ї за даними типування донор відсутній).  На нас чекає італійська клініка у Вероні. Коли мені дуже погано і я плачу, Артем каже: «Мамо, ми ж с тобою сильні, ми все подолаємо, ми переможемо”, – розповідає мама хлопчика.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Лише на пошук донора родині потрібно зібрати 5 тисяч євро, і ця сума для них вже непосильна, тому родина благає про допомогу. Сама ж операція буде коштувати більше 120 тисяч євро.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

5168 7427 0040 8986 Могила Анатолій

https://www.facebook.com/groups/1804034023057329/