Український репер вирішив накласти на себе руки: хлопець наклав на себе руки, залишивши передсмертну записку в соціальній мережі.

Стало відомо про самогубство 18-річного українського репера Ігоря Потапов. Перед загибеллю музикант залишив повідомлення на стіні соціальної мережі “ВКонтакте”.

Популярності він досяг завдяки роману з блогеркою Лізою Мадрид. Дівчина має велику популярності в мережі-на неї підписані більше півмільйона осіб.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Смерть від суїциду настала ще в п’ятницю , 18 січня. Виходячи зі змісту його послання в соцмережі «В контакті», напрошується висновок, що репер страждав затяжною депресією.

«Незрозумілі, постійні голоси в моїй голові зводять мене з розуму. У мене немає сил, мотивації і ніякого сенсу продовжувати жити, -пише у соціальній мережі Ігор Потапов, – Все, що я відчував протягом свідомого віку, — це біль, страждання і стра».

Саме фанати Лізи Мадрид і підняли тривогу, так як сам репер багато підписників не мав.

Незважаючи на слова в тексті послання Ігоря, в якому він відповідальність за скоєне несе сам і не звинувачує нікого, користувачі Мережі стали пропонувати свої варіанти пояснення його вчинку.

Що стосується його коханої блогерші Лізи Мадрид, то спершу вона зникла з соціальних мереж, а потім виклала в “Інстаграм” відео з короткою розповіддю про свій емоційний стан.

Крім усього іншого, дівчина згадала, що останнім часом захоплювалася забороненими речовинами. Тепер же, після трагічної смерті бойфренда, вона вирішила відмовитися від них назавжди.