У нейтральних водах у районі Керченської протоки в понеділок, 21 січня, загорілися два судна під прапором Танзанії.

Точної інформації про постраждалих поки немає. НТВ у Telegram передає, що, попередньо, одна людина загинула. При цьому ТАСС стверджує, що постраждалих у НП немає.

"Керчь.ФМ", посилаючись на коментар вахтового матроса одного з кораблів, повідомляє, що на рейді стояли два судна і перевалювали вантаж. Одне, імовірно, "Маестро" — це газовоз. На одному кораблі стався вибух, через що загорілося поруч пришвартоване судно.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Там твориться щось страшне", — сказав матрос. Судячи з кадрів із місця НП, вогнем охоплена практично вся надводна частина одного з кораблів.

Люди стрибають за борт: біля Керченської протоки стався вибух, горять два судна

"Рятувальниками отримана інформація, що люди стрибають за борт. На місце спрямований морський буксир. На судах 17 і 14 осіб", — сказав про те, що відбувається, співрозмовник ТАСС у прес-службі Росморрічфлоту.

Джерело повідомило, що на борту судна "Кандій" перебували 17 осіб, із них 9 — громадяни Туреччини, 8 — громадяни Індії. На борту судна "Маестро" перебували 14 осіб, у тому числі 7 громадян Туреччини та 7 громадян Індії.

У Морському рятувально-координаційному центрі Новоросійська повідомили, що до порятунку моряків залучено близько 10 кораблів.

"Рятувальна операція йде. Два пароплава горять, люди у воді. Вісім-десять суден залучено до рятувальної операції. Це якірна стоянка", — сказав співрозмовник агентства.