qqqq

Син віце-президента компанії "Лукойл" Руслан Шамсуаров затриманий та буде доправлений до суду, де буде вирішуватися питання про призначення йому адміністративного покарання.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на ГУ МВС РФ у Москві, передає Корупція.Інфо.

Шамусарова підозрюють у непокорі вимогам співробітника поліції (ч. 1 ст. 19.3 КоАП РФ), повідомили у Гагарінському суді Москви, де буде розглядатися справа. Синові віце-президента "Лукойлу" загрожує до 15 діб адміністративного арешту.Раніше джерела повідомляли, що стосовно Шамусарова також заведено кримінальну справу за статтею "хуліганство".

22 травня Шамсуаров і його друзі на "Гелендвагені" без номерів не зупинилися на вимогу поліцейського, після чого співробітники ДПС влаштували за ними багатогодинну погоню.

За кермом перебував Абдувахоб Маджид, а Шамсуаров сидів на пасажирському сидінні і вів відеотрансляцію. Після зупинки автомобіля на водія склали протокол за їзду без номерів і відмову зупинитися.

Маджид заарештований на 15 діб за непокору розпорядженню співробітника поліції, а також засуджений до 200 годин обов'язкових робіт за їзду без прав.