Українська поп-діва, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва потрапила в лікарню під час своєї відпустки, яку проводить в Дубаї (ОАЕ) разом з чоловіком Володимиром Дантесом.

Так, артистка захворіла в перший день відпочинку, про що повідомила своїм фоллоферам в Instagram. Пізніше стало відомо, що вона потрапила в лікарню, так як її стан погіршився. Про це розповів Дантес в своїх InstaStories.

"Це Надя Дорофєєва, через неї ми сьогодні не поїдемо на вежу Бурдж-Халіфа, тому що ми де? Ми в лікарні. Спасибі, Надю, за екскурсію і за те, що ти завжди хворієш, коли у нас навіть немає страхування", – з гумором розповів чоловік співачки.

Також Дантес в доказ продемонстрував лікарняну палату, в якій знаходилася Дорофєєва.

Відзначимо, напередодні сама Надя в соціальній мережі також зазначила, що хворіти під час відпустки – для неї своєрідна традиція.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Захворіти в перший день своєї першої подорожі в Дубай – done! Мої нові друзі – температура і кашель", – повідомила артистка.

Шанувальники занепокоїлися станом співачки і почали активно бажати їй якнайшвидшого одужання в коментарях.

"Надійко, не засмучуйся. Все буде добре, видужуй скоріше!" – написали фоловерів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Не знаю как у вас, но по-моему у меня появляется традиция – болеть в отпуске))) Во время работы у меня нет такого преимущества .. а тут как раз – на тебе 2 недели сплошного удовольствия. Болей – не хочу))) Заболеть в первый день своего первого путешествия в Дубай – done✔️. Мои новые друзья – температура и кашель – всячески пытаются помешать наслаждаться долгожданным отдыхом , а тут тааааак красиво и столько всего запланировано … Но я все-таки смогла выйти на пляж и немного погреться 🙏 Все остальное время я провалялась в нашем красивом номере , в который нам принесли уже 2 бутылки Prosecco ) Видимо думают , что мы молодожёны 😇 😂 Ну а вы как развлекаетесь в свободное от работы время ? @fivepalmjumeirah #fivepalmjumeirah

Публикация от nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva)