7 серпня, після тяжкої хвороби на 71 році життя помер відомий український юрист Василь Кисіль. Свої співчуття у зв’язку з цією трагедією, висловили багато відомих осіб, які в молодості були студентами професора Кисіля.

Серед найвідоміших студентів, які пройшли через руки Василя Кисіля, п’ятий президент України Петро Порошенко, а також колишній губернатор Одеської області і третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

“Учитель, наставник і старший товариш. Ось ким для мене був Василь Кисіль.

А почалося все із цінних слів його надзвичайно цікавих і корисних лекцій, які я жадібно ловив, ще будучи студентом факультету міжнародних відносин та міжнародного права КНУ. А згодом понад три десятки років ми підтримували творчі стосунки. Відкрию таємницю: не лише як студент, але і як Президент дослухався до думок Василя Івановича. Як видатного правника, відповідального громадянина і просто хорошої людини.

Царство йому небесне. Він дуже багато зробив для становлення України як правової держави”, – висловив слова подяки на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Петро Порошенко.