яц

В "Блоці Петра Порошенка" (БПП) розглядають дві можливі кандидатури на пост прем'єр-міністра України. Разом з тим, зараз говорити про відставку Арсенія Яценюка з цієї посади ще не можна.

Про це "Апострофу" повідомило джерело в парламентській фракції БПП, передає Корупція Інфо

За його словами, один з кандидатів – секретар Ради нацбезпеки і оборони, представник "Народного фронту" (НФ) Олександр Турчинов.

Другий варіант – спікер Верховної ради Володимир Гройсман.

"Є" план Б ": міняємо баланси. Гройсман стає прем'єром, а" Народний фронт "отримує спікерське крісло", – розповів співрозмовник видання.

У той же час такої конфігурації, за його словами, заважає позиція самого прем'єра Яценюка, зацікавленого у збереженні статус-кво.

У свою чергу, нардеп, близький до впливового члену НФ, народному депутату Олександру Мартиненко, запевняє, що Турчинов не проти свого приходу в уряд.

"Однак він не готовий починати з того, щоб проводити перевірку діяльності Яценюка на посту, а цього від нього, швидше за все, зажадають", – вважає співрозмовник "Апострофа".

А джерело в оточенні Турчинова, не заперечуючи інтересу секретаря РНБО до зміни роботи, каже, що той не готовий для цього "торпедувати прем'єра".

У самому НФ дали зрозуміти, що в разі ініціювання відставки Яценюка, фракція "Народного фронту" може покинути парламентську коаліцію.