Українські користувачі системи електронних платежів PayPal зіткнулися з проблемами при переказі грошових коштів зі своїх акаунтів на іноземні, передає Корупція.Інфо

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах


Перші повідомлення про серйозний збій в роботі системи почали надходити ще у четвер, 10 серпня, а за минулу добу в службу підтримки PayPal зі скаргами на неможливість здійснити грошові перекази звернулися сотні українських користувачів.

Повідомляється, що мова йде тільки про блокування переказів грошових коштів на іноземні акаунти. Оплачувати товари на американських майданчиках безготівковим розрахунком українські користувачі можуть у штатному режимі.

У службі підтримки PayPal заявили, що поки не мають уявлення про те, як вирішити ситуацію, що виникла, і тимчасово рекомендують українцям здійснювати грошові транзакції за кордон через банки.

Нагадаємо, система електронних платежів PayPal не веде повноцінну роботу в Україні. Українські користувачі можуть відправляти платежі за кордон, однак опція прийому платежів продовжує залишатися недоступною. У самій компанії поки ясно дають зрозуміти, що PayPal і далі продовжить працювати в Україні лише частково і розширення функціоналу в найближчому майбутньому не розглядається.