Putin

Глава Російського союзу промисловців і підприємців Олександр Шохін стверджує, що ЗМІ подали неправильний зміст сенсаційних слів президента Росії Володимира Путіна про те, що український лідер Петро Порошенко на переговорах у Мінську в лютому нібито пропонував йому «забрати» Донбас.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на«Преса України».

Сам Шохін вважає, що некоректно ділитися з журналістами такими «сенсаціями» (як відомо, зустріч пройшла у закритому режимі). Він брав у ній участь і запевняє, що Путін говорив не про те, що написали мас-медіа в понеділок.

«Те, що слова Володимира Володимировича спотворені – це факт. Мова йшла про відносини Росії і України, про виконання мінських домовленостей, але я не збираюся повторювати його слова… Це невірна інтерпретація, а коментувати, переказувати я не маю наміру», – сказав Шохін.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін на зустрічі із бюро правління Російського союзу промисловців і підприємців розповів про приголомшливі подробиці переговорів «нормандської четвірки», під час яких, за словами глави РФ, президент України Петро Порошенко запропонував йому забрати Донбас, однак отримав Путін відмовився.

«Він (Порошенко – ред.) мені прямо сказав: «Забирайте Донбас». Я йому відповів: «Сбрендив, чи що? Мені Донбас не потрібен. Якщо вам не потрібен, то оголосіть про його незалежність», – нібито зазначив Путін під час зустрічі.

 

ЧИТАЙТЕ ДЕТАЛІ ТУТ:  Путін збрехав про пропозицію Порошенка «забрати Донбас» – Кох