Пропагандисти відзначилися новою скандальною заявою

Лідер російського руху «Патріоти Великої Вітчизни» Микола Старіков заявив, що Російській Федерації не потрібен Донбас, потрібна вся Україна.

На скандальну заяву Старікова звернув увагу відомий журналіст Денис Казанський.

У себе в Twitter він розмістив нарізку ефіру “Радіо Комсомольская правда”, де Старіков  озвучив наступне:

“Росія не повинна окремо визнавати Донецьку і Луганську «республіки». Політика Росії повинна бути спрямована на включення в зону впливу Росії всієї України … Нам потрібна вся Україна. Якщо визнати частину колишньої української держави незалежними і якось з ними взаємодіяти – включати у свій склад чи Євразійський союз, – це просто відкладена війна”.

“А потім вони розкажуть, що у нас громадянська війна, і шахтарі Донбасу просто захищають своє право говорити рідною мовою”, – прокоментував Казанський.

В той же час, за словами  політолога Дмитра Орєшкіна, Росія втрачає контроль над Далеким Сходом.

“Відповідно, у Путіна простий варіант: відрізати шматочок Далекого Сходу – ці чотири проклятих острови, віддати їх японцям і отримати від Японії дуже хорошу компенсацію, яку витратити на освоєння того ж Далекого Сходу”, – зазначає політолог.

За словами Орєшкіна, те, що президент Росії Володимир Путін “посилає ці сигнали, свідчить про те, що він не до кінця божевільний”.

“Проте, країна реагує, як божевільна: вимагає, щоб він не зраджував, щоб не зливав, своєї землі не віддавав ні п’яді. А тільки навпаки – завойовував чужу”, – вказує експерт.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

При цьому зрозуміло, що рано чи пізно Путін чи той, хто його змінить, буде змушений віддати Курильські острови.

За словами політолога, для Путіна дуже важлива пропагандистська складова. Тому цілком можливо, що Москва вимагатиме не тільки інвестиції, але й визнання Японією анексії Криму.

"Було б логічно, якби він вчинив саме так. Таким чином він нагадав би громадській думці, що Крим – наш, бо ця тема вже не викликає колишніх захоплень. Скаже: "Так, ми віддали ці острови тому-то і тому-то. Але порівняйте, який Крим чудовий і які це маленькі японські острівці", – переконаний Орєшкін.