Pravyi_Sektor_Right_Sector_flag

Міністра МВС Арсена Авакова у Самборі на Львівщині, де він перебуває з робочим візитом, зустріла група представників Правого сектору з вигуками «Ганьба!» та «Кривавий Аваков!».

Про це 17 липня повідомив кореспондент IA ZIK, передає Корупція.Інфо

Міністр МВС Арсен Аваков прибув до Самбора, де з червня триває експеримент з реформування роботи міського відділу міліції. Проект втілюється за сприяння консультативної місії ЄС і передбачає створення міліції швидкого реагування. У межах проекту у Самбірському міськвідділі впроваджені групи швидкого реагування, за якими закріплені райони. Патрулі забезпечені чотирма новими автомобілями.Водночас, мешканці Самбора зазначають, що наразі не відчули реформи міліції, окрім того, що по місту їздять нові міліцейські автомобілі.

«Корупція, яка була, така і є. Міліція «кришує» наркопритони, розповсюджує наркотики. Вивозяться шутер, ліс – все «кришує» міліція». Щоб щось змінити – потрібно рубати під корінь. Всіх розпускати і набирати нових людей», – повідомив у коментарі журналістам представник Правого сектору міста Самбора Володимир Кантор.

Правосекторівці наголосили, що вимагають відставки міністра МВС. Вони також зазначили, що дискредитація Правого сектору, яка зараз триває – це робота спецслужб.

Близько двох десятків представники Правого сектору зустріли Авакова вигуками «Ганьба!» і «Кривавий Аваков!». Міністр ніяк не зреагував на акцію протесту.