У вівторок, 4 червня, Голосіївський суд Києва взяв арешт на 60 днів без можливості внести 31-річного Івана Приходька, якого підозрюють у смерті 5-річної дитини – Кирила Тлявова в Переялав-Хмельницькому.

У справі про вбивство 5-річного хлопчика проходять двоє поліцейських.  Другий задіяний в інциденті патрульний – 42-річний Володимир Петровець.  Йому також повинні сьогодні обрати запобіжний захід у Голосіївському суді.  Слухання тривали з 11.00.

31 травня в Переяслав-Хмельницькому 5-річний хлопчик потрапив в реанімаційне відділення з пораненням голови.  Встановлено, що співробітники патрульної поліції старший сержант Володимир Петровець і лейтенант Іван Приходько в цей день під час відпочинку вживали спиртні напої і вирішили постріляти з вогнепальної зброї по металевим банкам і іншим предметам.

Затію реалізували, незважаючи на те, що поруч могли опинитися люди.  Так правоохоронці і потрапили в дитини, який в цей час перебував на дитячому майданчику біля будинку, де розважалися поліцейські.

Дитина померла в лікарні 3 червня, не приходячи до тями.  Спочатку обласна поліція виключала вогнестріл.  Повідомлялося, що дитина послизнувся і вдарився головою об асфальт.

Але коли стало ясно про вогнепальне поранення всі повідомлення про нещасний випадок зникли з сайту обласної поліції.  Після смерті хлопчика прокурори змінили підозра – перекваліфікувавши його на умисне вбивство.