Парламентарій Надія Савченко, яка 2 серпня оголосила голодування, візьме участь в VIP- вечері в Сакраменто., повідомляє Корупція.інфо

19 серпня українська делегація влаштовує в елітному готелі Hyatt Regency святкову вечерю з нагоди 25-ї річниці незалежності України. Серед запрошених: посол України в США Валерій Чалий, народний депутат Надія Савченко, голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, журналіст Богдан Кутєпов та інші.

– Головне завдання – згуртувати людей на підтримку України. Вас чекають теплий прийом і фото. Вишуканий вечерю з 4 страв. Лектори. Жива музика, – сказано в анонсі заходу.

Заради вишуканого вечері народний депутат Надія Савченко не має наміру переривати голодування. Поїздку в США сприймає, як можливість побачити світ і поспілкуватися з земляками.

– Я отримала запрошення від української діаспори в Каліфорнії. До того як стати депутатом я не була за кордоном – тільки на війні в Іраку і в тюрмі в Росії. Нещодавно я побачила Європу. Тепер сподіваюся побачити США. Цікаво поспілкуватися з українською діаспорою. Вони мене завжди мене підтримували. І я б хотелаі особисто подякувати їм за те. Цікаво ще почути, як вони там живуть, як вони зберігають українські традиції, – зізналася Надія Савченко.

Також парламентарій має намір попросити про допомогу українській діаспорі.

– Ми ціною свого життя захищаємо землю. А наші політики, на жаль, роблять недостатньо. І я б хотіла звернути на це увагу діаспори і світових політиків, щоб більше контролювати, напучувати, навчати наших політиків, щоб вони займалися потрібними справами на благо України: реалізовували реформи, припинили війну, – розповіла про цілі участь у віп-вечері Савченко. – Мене витягли (з російського СІЗО, авт.) Не тільки українські політики і пан Порошенко, мене витягнув цілий світ. Почала кричати моя сестра, мама, українці, підхопила діаспора, світові політики. І потрібно, щоб всі наші хлопці також вийшли на свободу.

У сонячну Каліфорнію Савченко буде супроводжувати її сестра Віра

Вечеря розрахований на 45 персон. Потрапити на нього можуть лише ті, хто купить квиток за 250 доларів. Станом на вчорашній день залишалося ще 12 квитків.