ківалов

Студентів НУ "Одеська юридична академія", президентом якого є народний депутат Сергій Ківалов, примушують підписувати петиції на сайті президента і здавати кошти

Як стало відомо кореспондету Depo.Одеса, у Національному університеті "Одеська юридична академія" вимагають від студентів в добровільно-примусовому порядку підписувати петиції на користь народного депутата Сергія Ківалова, повідомляє Корупція Інфо

Як повідомляють невдоволені студенти, по ланцюжковій системі (від ректорату, деканатів та старост потоків та груп) в "ківалівському" виші до них доводять інформацію про те, що всі студенти повинні підписати петиції, які були розміщені на сайті президента України.

"До нас доводять інформацію в такому руслі: хлопці та дівчата, не зважаючи на ваші політичні вподобання або їх відсутність, треба підписати зазначені петиції до 16:00 01 жовтня. Ми все побачимо, хто підписав, а хто ні! Ви ж всі розумієте, що якщо Ківалову буде погано, погано буде і нам", – розповів один з студентів, невдоволених таким свавіллям адміністрації вищого навчального закладу.

Також подібні об'яви поширюють голова студентської ради університету Валерія Прущак, яка є автором однієї з петицій, та всі старости потоків та груп.

3

1

Автором однієї з петицій виступив особисто Сергій Ківалов.

4

Серед студентів та старост виявилися і палкі прихильники ініціативи. Так, наприклад, одна з студенток Христина Іванова, вимагає "проголосувати за петиції, які були затверджені профкомом та студрадою" і вимагає пояснень від тих студентів, які не проголосували (за словами студентів, такі дописи роблять старости-Ред.).

кив

Деякі студенти-активісти роблять репости дописів в групи.

кив

А деякі студенти навпаки в анонімних спільнотах соцмережі "Вконтакті" жаліються на те, що в деканаті примушують підписувати петиції.

кив

Також джерело повідомляє про те, що студентів та викладачів примущують офомлювати платну підписку на агітаційну газету "Слово", яка коштує 140 гривень. І це при тому, що зараз ця газета, як і газета "Вєсті" розповсюджується безкоштовно на багатьох перехрестях вулиць Одеси.

Крім цього від студентів університету вимагають сплачувати по 12,5 гривень на так звані "потреби студради". Насправді нікому невідомо куди потрапляють ці гроші, але нескладно порахувати, що, якщо всі близько 17 тисяч студентів здадуть кошти, то це виходить 212,5 тисяч гривень на місяць.