За хабар прокурор обіцяв зняти арешт з фермерської землі і отриманого врожаю.

Генеральною інспекцією внутрішніх розслідувань і безпеки спільно з Головним відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Запорізькій області викрито начальника відділу одного з місцевих прокуратур Запорізької області під час одержання неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури, повідомляють "Українські реалії" з посиланням на Патріоти України.

Встановлено, що прокурор вимагав від фермера неправомірну вигоду в сумі 175 тисяч гривень за непритягнення його до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки), зняття арешту з врожаю і можливість його зібрати власними силами.

Зловмисника 8 жовтня затримали безпосередньо після отримання частини неправомірної вигоди в сумі 75 тисяч гривень.

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Наразі слідчим суддею за клопотанням Генеральної інспекції буде вирішуватися питання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.