виб

"На одній з виборчих дільниць, через дві години після початку голосування, була виявлена в бюлетені неправдива інформація", – розповіла журналіст

У Житомирі зафіксовано факт вкидання бюлетенів на місцевих виборах.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила кореспондент з Житомира, передає Корупція Інфо

"Громадянська мережа "Опора" зафіксувала більше тисячі правопорушень в нашій області. Зокрема, зафіксований на відео факт вкидання бюлетенів в урну. Дівчина років 20-ти, 10 хвилин пробула в кабінці для голосування, після чого вийшла з неї і почала кидати невідомі бюлетені в урну. До дівчини підійшов міліціонер і почав фіксувати факт вкидання бюлетенів, на що вона відреагувала досить тривожно", – розповіла кореспондент.

"В кишені дівчини було знайдено ще кілька десятків порожніх бюлетенів, порожніх бланків. Якщо факт підтвердиться, дівчині загрожує до 3 років позбавлення волі. Це було не одне порушення, на одній з виборчих дільниць, через дві години після початку голосування, була виявлена в бюлетені неправдива інформація. Там двічі було зазначено в списку одну і ту ж партію. На виборчу дільницю досі ходять люди і голосують, тому невідомо, вибори на цій дільниці будуть визнані легітимними", – додала вона.