У Запоріжжі напали з ножем на керівницю громадської організації “Запорізький ромський центр “Лачо Дром” Анжеліку Бєлову.

“Напад було скоєно серед білого дня. Злочинець після довгого переслідування напав на Анжеліку в під’їзді і завдав удар ножем в область серця. Зараз дівчина в реанімації. Її оперують”.

Напад стався в Космічному мікрорайоні Запоріжжя, на вулиці Європейській. Дівчина є також дружиною запорізького громадського працівника, лідера організації “Антікорупційній рух Запоріжжя” Костянтина Бєлова.

Асоціація національних меншин Запорізької області закликала запорізьких правоохоронців знайти і покарати злочинця. А небайдужих жителів Запоріжжя – допомогти правоохоронцям.

У свою чергу поліція повідомляє про проведення оперативно-розшукових заходів щодо встановлення особи і місцезнаходження зловмисника. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Нагадаємо, 31 липня Катерину Гандзюк облили зловмисники концентрованою сірчаною кислотою біля будинку, в якому вона жила.

Від опіків постраждало 30% тіла. Кислота зачепила голову, обличчя, спину, руки, ноги та грудну клітку.

Її поклали до місцевої лікарні, але згодом перевели до медичного закладу в Києві, де вона перебувала під охороною поліції. Через певний час, активістка померла.