Міжнародне співтовариство InterNations, яке займається проблемами і різними питаннями людей, які живуть і працюють за кордоном, склало незвичайний рейтинг, в який потрапили самі доброзичливі країни.

Як інформує Корупція Інфо, співробітники спільноти провели масштабне опитування серед чотирнадцяти тисяч чоловік, які є громадянами 191 держави. Крім того, всі ці люди є представниками понад 170 національностей. Найбільшу доброзичливу країну в світі вибирали за сукупністю найрізноманітніших показників, серед яких індивідуальні стану, відносини і підлогу, сімейне життя, якість життя і по іншим індексам. У підсумку в загальному рейтингу Україна опинилася на досить почесному 34-му місці, проте за окремими показниками наша країна перевершила навіть самі благополучні держави.

Наприклад, Україна зайняла престижне п'яте місце відразу за двома показниками – іноземці вважають, що наша країна дуже проста для облаштування, і в Україні дуже швидко можна знайти друзів. Також Україна змогла зайняти 19 місце в категорії «сама доброзичлива країна» та почесну 15-ту позицію в категорії «найгостинніша країна». Потрібно відзначити, що останнім часом Україна істотно поліпшила свої позиції в багатьох рейтингах.