криммммм

Через незаконну “націоналізацію” підприємств Криму самопроголошеною владою, збитки України становлять понад 50 млрд грн.

Про це повідомив в.о. прокурора АР Крим Назар Холодницький під час прес-конференції щодо результатів роботи прокуратури на тимчасово окупованій території, передає Корупція.Інфо із посиланням на 5 канал.

“Це провадження про незаконну так звану націоналізацію підприємств, яка здійснена самопроголошеною владою і була здійснена на підставі рішень як незаконного уряду, так і так званої державної ради республіки Крим. Таких проваджень нами було відкрито більше 20-ти. Зараз ми ще досі встановлюємо орієнтовні (чекаємо відповіді від профільних міністерств і відомств) суми збитків. Але вже зараз можемо сказати, що ця сума буде більше 50 млрд грн”, — повідомив прокурор.


Також він зазначив, що відповідно до опрацьованої прокуратурою інформації різних міністерств і відомств, зокрема, Міненерго, Мінінфраструктури, Мінагрополітики, було розпочато низку кримінальних проваджень за фактом незаконного заволодіння майном як держави Україна, так і фізичних і юридичних осіб.