У вівторок, 30 червня, під стінами Верховної Ради проходить попереджувальна акція протесту профспілок проти ухвалення нових законів про працю, профспілки і фонд соціального страхування.

Фото з акції, на яку зібралося кілька сотень учасників, опубліковано в Telegram-каналі Pavlovsky News.

Організатори акції протесту вважають, що законопроектами 2708 і 2881, які розглядає Верховна Рада, влада порушує права українців і міжнародні норми.

Зокрема, вони обурені тим, що держава має намір регулювати роботу профспілок. Учасники акції називають ці закони рабськими.

Серед вимог учасників акції – відставка народного депутата Галини Третьякової, голови парламентського комітету соцполітики, який був ініціатором цих законопроектів.Нагадаємо, до Верховної Ради внесли законопроект, який пропонує ввести новий вид відпустки для чоловіків – при народженні дитини. В разі ухвалення законопроекту, в Україні будуть усунені законодавчі прогалини, які обмежують права чоловіка на відпустку для догляду за дитиною, та створені передумови для посилення ролі батька у процесі вихованні дітей та розвитку відповідального батьківства в Україні.