347433-300x200

Мобільні зведені групи у складі співробітників Служби безпеки України, Державної фіскальної служби та прикордонників, підсилені волонтерами щодня затримують вантажі у районі проведення антитерористичної операції, які намагаються в обхід блокпостів ввезти на тимчасово окуповані терористами території.

За останні дні групи блокували п’ять спроб ввезення до т.зв. «ДНР\ЛНР» великих партій продовольчих товарів та м’ясопродуктів та одну з нафтопродуктами.

У районі села Комишуваха Попаснянського району Луганської області співробітники спецслужби затримали бензовоз, який намагався доставити на територію контрольовану т.зв. «ЛНР» 21,3 тонни бензину марок А-92 та А-95 на суму 345 тисяч гривень.

Спроби незаконного переміщення через лінію зіткнення продовольчих товарів та м’ясопродуктів блокували поблизу сіл Семігір’я, Кодима, Олександрово-Калинове та селища Новотроїцьке на Донеччині, а у Луганській області вантаж було зупинено в районі села Врубівка Попаснянського району.

Загалом вилучено понад 10 тонн продукції на загальну суму більш ніж 500 тисяч гривень.

Триває перевірка походження товарів, повідомляє прес-центр СБУ, передає Корупція.Інфо.

Співробітники спецслужби у складі мобільних груп продовжують активну фазу протидії незаконному переміщенню товарів для потреб терористичних організацій «ДНР/ЛНР». Уся лінія зіткнення контролюється правоохоронцями.