156005c5baf40ff51a327f1c34f2975b1431757645

У Станиці Луганської області за 800 метрів від терористичних військ відбувся масштабний проукраїнський фестиваль «Станиця – це Україна». Люди мали з собою синьо-жовтимиі прапори, співали гімн України та  запустили у небо жовто-сині кульки.

Про новину повідомив губернатор Луганщини Геннадій Москаль, передає Корупція.інфо

Москаль розповідає, що патріотична акція «Станиця – це Україна» пройшла без жодних ексцесів, хоча під час її проведення зовсім недалеко періодично лунали вибухи

Губернатор каже, що цей населений пункт найбільше з районних центрів області постраждав від бойових дій. Зокрема, тут зруйновано або пошкоджено більшість адміністративних та приватних будинків.

Станично-Луганський район вважається найбільш проросійським регіоном на контрольованій Україною території області. 

«До того ж, окуповані території зовсім поряд — найближче укріплення бойовиків так званої «ЛНР» знаходиться всього за 800 метрів від будівлі райдержадміністрації, на правому березі Сіверського Донця», – додав губернатор.

Незважаючи на це, проукраїнський фестиваль став дуже масовим.

Багато людей прийшли на нього в патріотичних кольорів одязі, з гаслами та жовто-синіми прапорцями, а дехто навіть співав гімн України по закінченні урочистої частини. Крім цього, в програмі фестивалю — відкриття ікони Богоматері на фасаді пошкодженого обстрілами будинку культури, запуск у небо більше тисячі жовто-синіх кульок, винесення 30-метрового національного прапора, гра на жовто-синьому фортепіано тощо. 

Також до патріотичної акції приурочили й відкриття дитсадка, який після бойових дій відновили. 

«Ще півроку тому таку яскраву проукраїнську акцію в Станиці важко було навіть уявити. Однак із того часу багато чого змінилося», – вважає Москаль.

Нещодавно Станично-Луганська районна рада своїм рішенням визнала Росію країною агресором, а так звану «ЛНР» — терористичною організацією. 

18b8c9181f7f52f5384aa324a2e7b904 25b8c3ebdaa163214d7bfd4f976c80b5