Держбюро розслідувань попросило суд взяти під варту без альтернативи застави колишнього депутати Верховної Ради Сергія Пашинського, якому раніше вручили підозру у справі про стрілянину в В’ячеслава Хімікуса.

“Внесли клопотання про утримання під вартою без альтернативи застави”, – повідомляють Українські новини з посиланням на джерело в ДБР.

Також стало відомо, що суд розгляне запобіжний захід в понеділок, 7 жовтня, о 14:00 в Печерському суді.

Відзначимо, в соцмережах поки не замовкають розмови про Пашинського. Громадяни вимагають його арешту.

“Головне що б будинок не згорів як у Гонтаревої, скажуть Коломойський переслідує, або” рука кремля “)))”, – зазначив Димка Невидимка.

“Всю Пецину БАНДУ !!!”, – висловився Вітольд Дондишко.

“У цього нелюда руки по лікоть в крові, і прямо, і особливо косвенно!”, – переконаний Олександр Бірюк.

“Рідкісна гнида”, – лаконічно сказав Сергій Нестеренко.

Нагадаємо, раніше юрист Андрій Портнов привселюдно звернувся до українців з проханням повідомити про нелегальний бізнес колишнього народного депутата Сергія Пашинського.

“Всі, хто щось знає про його афілійованих осіб, нелегальний бізнес, офшори, контрольовані компанії і гроші, пишіть, навіть якщо у вас неперевірена інформація. Будемо перевіряти, оформляти і готувати на вилучення”, – висловився Портнов на своїй сторінці в соцмережі .

При цьому юрист уточнив, що через кілька днів судом буде розглянуто клопотання слідчих про арешт Пашинського.

“І ми хочемо відразу приступити до ідентифікації всього його бізнесу, активів, особистого майна, рахунків і готівки. Мета – конфіскація і передача державі”, – особливо відзначив Портнов.