В недалекому майбутньому в Україні можуть ввести дві моделі виплати субсидій, які будуть функціонувати паралельно.

У Кабміні не виключають можливості одночасного існування готівкової та безготівкової моделей виплати субсидій. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Після закінчення опалювального сезону, провівши обидва варіанти надання субсидій, відбудеться ревізія ефективності цих варіантів. І за результатами цього буде вирішено, який залишать», – повідомив він.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомПри цьому міністр вважає, що швидше за все буде вирішено залишити обидва варіанти виплат.

«Ті люди, які отримали субсидію готівкою і будуть сумлінно платити, залишаться на готівковій формі, а ті, хто зірвав терміни оплати або не сплатили, після сплати боргу будуть переведені на безготівкову форму надання субсидій», – зазначив Рева.

Раніше ми писали про те, що українці, які отримують зарплату «в конвертах», залишаться без субсидій через урядової кампанії по боротьбі з нелегальним працевлаштуванням. Державної фіскальної служби Євген Бамбизов. За його словами, ДФС для боротьби з тіньовою економікою активізує співпрацю з Міністерством соціальної політики.

«Якщо ми будемо виявляти неофіційно працевлаштованих осіб, будемо передавати цю інформацію в Мінсоцполітики, а вони будуть проектувати цю інформацію на отримання субсидій», – підкреслив Бамбизов.