Понад півмільйона українців отримають збільшені пенсії з Нового року. Решті зроблять перерахунок у березні 2019.

За словами міністра, у першу чергу пенсії збільшать колишнім військовослужбовцям.

"З 1 січня 2019 року будуть підвищені пенсії військовослужбовцям. Це більше півмільйона наших громадян, які отримують пенсії згідно з законом про пенсійне забезпечення військовослужбовців. Ми у минулому році підняли їм пенсії на 50%,у цьому році ще на 25%, як це передбачено постановою Кабінету міністрів", – зазначив Рева.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

А з 1 березня 2019 року здійснять перерахунок виплат для всіх інших українців, які вийшли на заслужений відпочинок, згідно закону "Про пенсійну реформу".

Також Рева додав, що тим українцям, які отримують мінімальні виплати протягом наступного року пенсії будуть також підвищуватися. Підвищення здійснять у два етапи, доки найнижчі пенсії в Україні не перетнуть позначку в 1600 грн.

"Крім того, протягом 2019 року буде підвищуватися пенсійне забезпечення для людей, які мають найнижчі пенсії, в яких вона залежить від розміру прожиткового мінімуму. Ви знаєте, що в грудні відбулося підвищення до 1497 грн, ще два підвищення буде протягом 2019 року і пенсія перетне позначку в 1600 грн", – зазначив міністр.

 Також міністр додав, що цей процес не буде пов'язнаний ані з виборами, ані з іншими процесами.

"Він не буде прив’язаний до виборів чи якихось інших подій, це якраз ті процеси, які ми запустили завдяки прийнятим законам", – наголосив Рева.