Територіальна оборона є важливим елементом стримування можливої ​​ескалації російської агресії.

Міністерство оборони України планує в 2020 році реалізувати проект по організації територіальної оборони в одній з областей на півдні країни. Про це заявив міністр оборони Андрій Загороднюк під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Загороднюка, на даний момент Міноборони проводить підготовчі роботи для реалізації проекту.

“У наступному році плануємо реалізувати в одній з областей на півдні України пілотний проект з організації територіальної оборони. Ми вважаємо за краще врахувати моделі, які вже працюють. Мова не йде про клонування якоїсь певної моделі, тому що це неможливо в силу різних контекстах, але багато ми візьмемо від наших партнерів “, – заявив міністр оборони.

У міністерстві відзначили, що територіальна оборона є важливим елементом стримування можливої ​​ескалації російської агресії.

“Її філософія полягає в тому, що кожен громадянин має право, а не обов’язок збройного захисту своєї батьківщини”, – повідомив заступник глави Міноборони Олександр Поліщук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відповідальним за територіальну оборону України призначено першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Михайло Коваль.