турчинов

Секретар РНБО Олександр Турчинов пророкує, що в Росії набагато більші шанси піти шляхом Югославії, ніж в України.

Турчинов прокоментував заяву прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, у якій той заявив, що у разі ненадання автономії Донбасу Україна ризикує зникнути, як і Югославія, передає Корупція.Інфо з посиланням на 24 канал.

В Біблії є такий вислів: "Хто сіє вітер – пожне бурю". Саме цим займаються російські керманичі, пророкуючи Україні югославський сценарій. Вони із штанів вискакують для того, щоб його створити, не зупиняючись перед обстрілами мирних кварталів українських міст та збиваючи цивільні літаки, – зазначив секретар РНБО.

Водночас він наголосив, що Україна здатна протистояти агресії РФ, захистити себе та з часом повернути окуповані території Донбасу та Криму.

Турчинов переконаний, що більше шансів розсипатись за югославським сценарієм є у самої Росії, "яка є колосом на глиняних ногах».

"А багато потужних і серйозних її сусідів дивляться на Росію, особливо на її східну частину, як на консерву, яку треба розкрити найближчим часом», — не поскупився на порівняння секретар РНБО.

"Досвід СССР свідчить, що така ситуація не може тривати довго. Розпад імперії, побудованої на страху та брехні, що почався на початку 90-х років минулого століття, лише тимчасово призупинився", — підсумував Олександр Турчинов.