Марину Порошенко називають найстильнішою першою леді в Україні за всі роки незалежності. Вона як еталон ідеальної жінки сучасності: чудова матір, дружина, соціально активна громадянка, веде здоровий спосіб життя, а її виглядом захоплюється вся держава, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Ситуація критична”: стало відомо, що коїться на Західній Україні, справжній сніговий полон

Марина Порошенко завжди демонструє стильні, елегантні, сучасні вбрання, які часто сповнені патріотичності, їх важко назвати прісними – ось головний секрет української ікони стилю. Свою відмінну фігуру вона підкреслює приталеним силуетом і найчастіше обирає довжину міді. Також дружина президента вміє вдало підібрати і кольорову гаму для різних заходів і навіть яскраві кольори ніколи не виглядять на ній безглуздо.

Різноманітні вишиванки (сукні, сорочки, жилетки, спідниці в стилі етно) стали візитною карткою Марини Порошенко. Обираючи вишитий одяг вітчизняних брендів, перша леді пропагує національний одяг не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Варто зазначити, що перша леді відмінно підбирає пальто та сукні однакових кольорів, доповнюючи їх взуттям нейтрального кольору. Також Марина Порошенко обожнює класичний варіант – біла сорочка і чорні брюки, які підкреслюють її стрункі форми. А ось аксесуари найчастіше майже непомітні, як виключення, прикраси в етно-стилі.

Щодо зачіски та макіяжу годі й говорити, адже вони лише доповнюють витончений стиль дружини президента.